naar inhoud

1 busrit in Mol voor 1 euro

Rondje mol Kempen2020.PNG

Om het busvervoer van en naar het Centrum nog aantrekkelijker te maken, lanceren we ‘Rondje Mol’. Hiermee biedt het gemeentebestuur 10 busritten aan voor slechts 10 euro. Je betaalt dus slechts 1 euro per busrit. Om van het ‘Rondje Mol’ te genieten, koop je een tienbeurtenkaart bij één van de verkooppunten in onze gemeente. Het ‘Rondje Mol’ geldt voor alle busritten die plaatsvinden binnen onze gemeentegrenzen.

Met de lancering van de Centrum Express en de nieuwe buslijnen 1 en 2, wil het gemeentebestuur het busvervoer binnen onze gemeente stimuleren. Daarbij benadrukken we vooral de vlotte bereikbaarheid van het Centrum met de nieuwe en bestaande busverbindingen. De Centrum Express omvat zowel de nieuwe buslijnen 1 en 2 als de bestaande regionale busverbindingen die de gehuchten en het Centrum aandoen.

Onlangs sloot het gemeentebestuur een nieuwe derdebetalerovereenkomst met De Lijn. Dit betekent dat het gemeentebestuur een deel van de kosten op zich neemt. Daardoor krijgt de busreiziger een mooie korting. De nieuwe overeenkomst omvat enkele bijsturingen, waarbij we vooral de focus leggen op het busvervoer binnen onze gemeentegrenzen, in het bijzonder ritten van en naar het Centrum.

Rondje Mol: 1 euro per rit

Het eerste luik van de nieuwe overeenkomst richt zich op een tienrittenkaart die kan gebruikt worden binnen onze gemeentegrenzen. Normaal kost dergelijke kaart 14 euro, wat neerkomt op 1,4 euro per rit. Dankzij de tussenkomst van het gemeentebestuur daalt deze kost met 0,4 euro naar slechts 1 euro per rit. We lanceren deze kaart van 10 euro voor 10 ritten onder de naam ‘Rondje Mol’.

Waar kan je een ‘Rondje Mol’ kopen?

 • ¬†Albert Heijn, Molderdijk 49
 • Boekhandel Pinokkio, Postelarenweg 4
 • Carrefour, Statiestraat 83
 • Carrefour Market, Sint-Jozefslaan 96a
 • Carrefour Market, Kruisven 40
 • Dagbladhandel Nieuwslijn, Statieplein 6
 • De Joma, Rozenberg 58/1
 • Kruidvat, Graaf de Broquevillestraat 12
 • NMBS, Statieplein
 • Perswinkel ’t Pleintje, Ginderbroek 18
 • Perswinkel Milo Press, Bronstraat 1
 • Press Shop, Lakenmakersstraat 41
 • Scalais, Gasthuisstraat 22
 • Total Station, Turnhoutsebaan 188
foto